Pomogę Ci przyciągać Twoich wymarzonych klientów 

zrobię zdjęcia, które będą na Ciebie zarabiać!

wizerunek wroclaw
biała marynarka sesja biznesowa
biała marynarka sesja biznesowa wizerunkowa
sesja biznesowa

Ułamki sekund. Tyle masz czasu, żeby zachęcić, wzbudzić zaufanie, a nawet PRZEKONAĆ do siebie swojego potencjalnego klienta. Możesz to zrobić za pomocą zdjęcia, które przekazuje WIĘCEJ.

Myślisz: "dobra usługa/produkt sam się sprzeda"?

To w jaki sposób pokazujesz siebie lub swoje produkty ma ogromne znaczenie. Zdjęcia wysyłają do odbiorcy masę komunikatów i robią to bez użycia słów.

Dlatego nawet jeśli jesteś świetna w tym, co robisz, Twój potencjalny klient może wystraszyć się w dwie sekundy i nawet nie wgłębić się w Twoją usługę, czy produkt.

sesja kobieca
energiczna sesja biznesowa
fotografia artystyczna dla biznesu
kobieta biznesu
sesja zdjęciowa dolny śląsk

Jak wygląda Biznesowa Sesja Zdjęciowa?

Przed, w trackie i po naszej sesji zdjęciowej jestem do Twojej dyspozycji. Z uważnością wysłucham Twoich potrzeb i zaprojektuję sesję zdjęciową pod Ciebie. Przeprowadzę Cię przez etap przygotowań, a sama sesja… Sprawię, że będzie to fajne doświadczenie. Zadbam o każdy szczegół, a przede wszystkim o to, abyś poczuła się swobodnie i komfortowo, a Twoje cele związane z sesją zostały w pełni zrealizowane.

Spotykamy się na żywo lub online. Zapytam Cię o wszystko, co konieczne, abym mogła poznać Ciebie i Twój biznes. Liczy się Wasza historia, wartości, charakter, branża, misja, idealny klient. Podczas rozmowy opowiem Ci też jak wygląda u mnie cały proces sesji zdjęciowej i będziesz mogła zdecydować się na sesję.

Rozpoczynam projektowanie dla Ciebie sesji.

Spotykamy się na drugiej konsultacji- stylizacyjnej (online), podczas której dobierzemy ubrania i dodatki do wizji sesji. Możesz wykorzystać rzeczy ze swojej szafy lub skorzystać ze studyjnej garderoby.

Otrzymujesz też ode mnie informacje, które są niezbędne do przygotowania się do sesji zdjęciowej.

Dzień przed sesją odezwę się do Ciebie, aby upewnić się, że czujesz się zwarta i gotowa.

 

A kiedy on w końcu nastanie: spotkamy się w moim studio i zaczniemy od makijażu i fryzury. Bez pośpiechu przygotuję Cię i poprowadzę przez każdy etap za rękę. Nie musisz martwić się o swoje nadmiarowe kilogramy, pozowanie i to, czy dobrze wyjdziesz. Zadbam o wszystko.

Kiedy skończymy, będzie czas na wybór najlepszych ujęć. Będę wtedy z Tobą i zdradzę Ci, na co zwrócić uwagę przy selekcji, żeby wybrać zdjęcia, które będą miały w sobie moc.

Wybrane kadry trafią pod ostateczny szlif podczas obróbki. Do 4 tygodni od dnia sesji zdjęciowej, Twoje fotografie będą gotowe. Wyślę je do Ciebie w wersji elektronicznej oraz fizycznej, jeśli taka również będzie Cię interesować

fotografia biznesowa
wrocław fotografia biznesowa
sesja biznesowa

Ponieważ jakość mojej usługi jest dla mnie bardzo ważna, realizuję tylko te sesje, co do których jestem przekonana, że mogę je wykonać na najwyższym poziomie

Musimy też nadawać na tych samych falach, żebyś mi zaufała. Tylko wtedy będą mogły powstać doskonałe ujęcia.

Zapewniam:

Końcowym efektem sesji będą fotografie w wersji cyfrowej.

W zależności od wybranego pakietu otrzymujesz różną ilość fotografii w wersji cyfrowej. W razie potrzeby dostosowuję zdjęcia do celów publikacji w relacjach i postach na social media (miejsce na tekst, format 9:16).


Otrzymujesz również licencję umożliwiającą wykorzystywanie fotografii na różnych polach eksploatacji na określony czas lub bezterminowo. Licencja jest dobierana indywidualnie do Twoich potrzeb.

 

 

Istnieje również możliwość otrzymania wydruków zarówno w małym, jak i dużym formacie. Wyobraź sobie, że codziennie patrzysz na swój genialny portret, który dumnie powiesiłaś na ścianie. Przypomina Ci o wartościach, którymi się dzielisz w swojej pracy i przedstawia Cię w profesjonalny sposób.

 

Opowiedz mi, jaki jest Twój biznes.
Jak chcesz, aby klienci Cię postrzegali?

Zaprojektuję dla Ciebie biznesową sesję, której efekty będą na Ciebie zarabiać!