Wydobędę z Ciebie kobiecość,

nawet jeśli życie głęboko ją w Tobie ukryło.

“Masz brzydkie zęby. Nie uśmiechaj się.”

”Ty masz takie małe cycki, Twoja siostra ma większe.”

”Ale masz szeroki nos- jak nikt w rodzinie.”

”Masz takie liche włosy- tylko taką cieniutką kitkę.”

Wystarczy bardzo krótkie zdanie, a może wybrzmiewać 

w Twojej głowie przez całe życie.

Większość moich bohaterek ma takie zdania, które usłyszały- często od własnej mamy, albo kogoś bliskiego. I chyba właśnie dlatego te zdania tak bardzo zostają w pamięci. Bo nie były bezpośrednim oszczerstwem kogoś, kto chciał Cię zranić. Były to słowa np. mamy, która powiedziała to zanim pomyślała, jak wiele krzywdy tym wyrządzi.

Być może Ty też żyjesz z takim zdaniem z tyłu głowy. I unikasz pokazywania zębów, albo wstydzisz się swojego nosa, piersi czy włosów. Być może chcesz schować te “wady”, bo w końcu powiedziała Ci o nich mama. Ona przecież chciała Cię uchronić…

 

A jakie jest zdanie, które Ty usłyszałaś jeszcze w dzieciństwie? 

Zdanie, które nadal słyszysz, kiedy patrzysz na siebie..?

Moja droga!

Takie jedno zdanie mogło stać się podwaliną Twoich kompleksów. Znajdź je koniecznie i stań w prawdzie o sobie. Twój wygląd jest w porządku i nikt nie ma prawa go oceniać. Postanów, żeby już dłużej to zdanie nie decydowało o tym, czy się uśmiechniesz do zdjęcia. 

Ty też możesz pokochać swój uśmiech, nos, włosy, czy cokolwiek kiedyś zostało w Tobie ocenione.

Myślisz: "to nie dla mnie"?

Widujesz zdjęcia pięknych kobiet w internecie i myślisz “to niemożliwe, żebym ja tak wyglądała”. Nie prawda! To jak wyglądamy na zdjęciach zależy od wielu czynników, których nie będę teraz wymieniać. Wiedz tylko, że to “niemożliwe” siedzi w Twojej głowie. Twojej, czyli osoby, która nie doświadczyła jeszcze prawdziwej sesji zdjęciowej.

Mogę pokazać Ciebie taką, jaką pragniesz siebie widzieć. Wystarczy, że opowiesz mi trochę o swojej wizji, a ja zaprojektuję dla Ciebie wyjątkowe przeżycie.

Na kobiecej sesji zdjęciowej nie chodzi o to, abyś wyglądała idealnie. 

Tylko o to, abyś zobaczyła piękno w tej kobiecie, którą jesteś w TYM momencie.

fotograf kobiecy
sesja kobieca
sesje zdjęciowe kraków
fotografia kobieca

Jeśli:

– dawno nie zrobiłaś czegoś wyjątkowego tylko dla siebie,
– nie masz czasu ani siły na robienie rzeczy dla siebie,
– czujesz, że Twoja kobiecość ukryła się gdzieś pod warstwami obowiązków, macierzyństwa i pracy,
– poświęcasz się innym, a dla Ciebie po prostu brakuje już czasu,
– żyjesz w monotonii i potrzebujesz czegoś, co Cię z niej wyrwie,
pragniesz poczuć się kobieco, zmysłowo, wystrzałowo, delikatnie, pięknie…

…to przeżycie KOBIECEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ zdecydowanie jest dla Ciebie!

Być może miałaś już kiedyś sesję zdjęciową, ale:

– czujesz, że te zdjęcia nie do końca wyrażają Ciebie,

– pośpiech i brak dobrego kontaktu z fotografem Cię zablokowały,

– nie czułaś się komfortowo i widać to na zdjęciach.

Nie musisz tego tak zostawiać. 

Nadal możesz doświadczyć wyjątkowego przeżycia, jakim jest KOBIECA SESJA ZDJĘCIOWA.

Renata: zaraz przed sesją i w trakcie...

ggb
fotografia kobieca po pięćdziesiątce
sesja fotograficzna 50 lat
kobieca sesja zdjęciowa 50 plus

Niezależnie od tego, ile masz lat, możesz wyglądać i czuć się zmysłowo, kobieco i pięknie

Uwierz w to, a efekty z sesji kobiecej zachwycą Ciebie i każdego, z kim się nimi podzielisz!

Nie zrobisz tego.

Możesz pomyśleć “wszystko wygląda super, ale nie teraz”. Zapewniam Cię, że prędzej, czy później, Twoja kobiecość i tak się o siebie upomni. Będzie chciała zabłysnąć.

Wiem, że nie masz czasu. Słyszę to często. Zbyt często. Bo teraz nie masz czasu, a za 30 lat będziesz żałować, że nie podarowałaś sobie tej chwili dla siebie.

Z czasem Twoja uroda się będzie zmieniać, bo po prostu tak działa biologia. Spotkałam się już z kobietami, które doszły wreszcie do wniosku, że nie warto dłużej czekać. I żałowały, że nie przyszły do mnie wcześniej.

Nie czekaj. Jesteś warta tego, żeby poczuć się znów kobieco!

TERAZ

fotografia kobieca
kobieca sesja apartament
piękna kobieta podczas sesji fotograficznej Legnica
plenerowa sesja kobieca

Nazywam się Marta Marciniak i jestem fotografką, która Cię wysłucha.

sesja kobieca wrocław
To ja- szczęśliwa żona i spełniona mama dwóch córek. Pierwszy rok macierzyństwa był dla mnie bardzo trudny, ale nauczył mnie czegoś bardzo ważnego- że najpierw powinnam zadbać o siebie, a dopiero później będę w stanie zaopiekować się innymi.

Dziś moim celem jest pomoc tym kobietom, które zapomniały o tej ważnej zasadzie. Kobietom, które poświęcają siebie dla innych i żywcem zakopują swoją kobiecość.

To dla nich projektuję KOBIECE SESJE ZDJĘCIOWE. Dążę do tego, aby zdjęcia przedstawiały wyjątkową kobietę, która jest w każdej z nas. Kobietę w największej okazałości. Kobietę kobiecą.

A co to znaczy „kobiecą”? O tym wiesz tylko Ty, ale jeśli mi o tym powiesz, to będę mogła stworzyć dla Ciebie dzień, który zapamiętasz już na zawsze. A powstałe fotografie będą przypominać Ci o tym, co cenisz w sobie najbardziej.

5/5
kobieca sesja zdjęciowa
Agnieszka Malinowska

„Sesja przebiegała w bardzo luźnej, miłej atmosferze. Marta jest bardzo pomocna i udzieliła mi wielu cennych uwag, które pozytywnie wpłynęły na efekt końcowy, który zachwyca. Serdecznie polecam współpracę.”

5/5
sesja kobieca dolny slask
Katarzyna Gbur

„Jestem przekonana, że to Piękno jest w Tobie – to zdanie przekonało mnie do sesji sensualnej u Marty. TERAZ jest dobry czas na to by zrobić sobie przyjemność po to aby w TYM momencie zobaczyć w sobie kobietę. Do studia przyszłam z pewnym wahaniem ale Marta szybko rozwiała mój strach… rozmowa, muzyka, delikatne udzielanie wskazówek do pozowania – wszystko to spowodowało, że się rozluźniłam i powstały piękne pełne wdzięku kadry pokazujące, że w każdym wieku można mieć w sobie i ogień i wdzięk wystarczy tylko uwierzyć… Marta pomaga osiągnąć tą wiarę fotografiami które oddaje w naprawdę ekspresowym tempie.”

5/5
Kobieta podczas sesji zdjęciowej po wyborze fotografa
Anita Szymańska

Świetna atmosfera w studio, szybka obróbka zdjęć i oczywiście niesamowite efekty! :O Jestem pod mega wrażeniem i bardzo dziękuję :)”

5/5
opinie fotografia sensualna
Elżbieta Michalak

„Polecam! Profesjonalne podejście. Marta udziela wskazówek, dba o to żeby czuć się dobrze i wyglądać dobrze. Zdjęcia wspaniałe! Jestem bardzo zadowolona.”

Kobieca sesja zdjęciowa może być krokiem w stronę dobrej relacji ze sobą i swoim ciałem. Zobaczysz, że światło i ustawienie mają ogromne znaczenie, jeśli chodzi o jego wygląd.

kobieca sesja zdjęciowa 50 plus
sesja kobieca
sesja zdjęciowa 50 lat
sesja sensualna w kwiatach

Jak wygląda przeżycie KOBIECEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ?

Przed, w trackie i po naszej sesji zdjęciowej jestem do Twojej dyspozycji. Z uważnością wysłucham Twoich oczekiwań i specjalnie na Twoją miarę zaprojektuję sesję zdjęciową Twoich marzeń. Z troską przeprowadzę Cię przez etap przygotowań, a sama sesja… Sprawię, że będzie to Twój wyjątkowy dzień! Zadbam o każdy szczegół, a przede wszystkim o to, abyś poczuła się swobodnie i komfortowo.

Spotykamy się na żywo lub online. Wypytam Cię o wszystko, co konieczne, abym mogła zobaczyć Twoje wymarzone zdjęcia- póki co oczami wyobraźni. Jesteśmy różne, dlatego nie zakładam z góry jak ma wyglądać Twoja sesja, tylko uważnie słucham. Chcę wydobyć z Ciebie właśnie to, po co do mnie przyszłaś. Podczas rozmowy opowiem Ci też jak wygląda u mnie cały proces sesji zdjęciowej i będziesz mogła podjąć tę ważną decyzję, czy podarujesz sobie to wyjątkowe przeżycie.

Rozpoczynam projektowanie dla Ciebie Twojej wymarzonej sesji zdjęciowej.

Spotykamy się na drugiej konsultacji- stylizacyjnej (online), podczas której dobierzemy ubrania i dodatki do wizji sesji. Możesz wykorzystać rzeczy ze swojej szafy lub skorzystać ze studyjnej garderoby.

Otrzymujesz też ode mnie informacje, które są niezbędne do przygotowania się do sesji zdjęciowej.

Dzień przed sesją odezwę się do Ciebie, aby upewnić się, że czujesz się zwarta i gotowa.

A kiedy on w końcu nastanie: spotkamy się w moim studio i zaczniemy od makijażu i fryzury. Bez pośpiechu przygotuję Cię i poprowadzę przez każdy etap za rękę. Nie musisz martwić się o swoje nadmiarowe kilogramy, pozowanie i to, czy dobrze wyjdziesz. Zadbam o wszystko.

Kiedy skończymy, będzie czas na wybór najpiękniejszych ujęć. Będę wtedy z Tobą i zdradzę Ci, na co zwrócić uwagę przy selekcji, żeby wybrać najlepsze zdjęcia.

Wybrane kadry trafią pod ostateczny szlif podczas obróbki. Do 3 tygodni od dnia sesji zdjęciowej, Twoje fotografie będą gotowe. Zaproszę Cię do studio na spotkanie, podczas którego zobaczysz i odbierzesz swoje dzieła sztuki.

Ponieważ jakość mojej usługi jest dla mnie bardzo ważna, realizuję tylko te sesje, co do których jestem przekonana, że mogę je wykonać na najwyższym poziomie

Musimy też nadawać na tych samych falach, żebyś mi zaufała. Tylko wtedy będą mogły powstać dzieła sztuki.

Zapewniam:

Końcowym efektem sesji będą fotografie– każda w eleganckiej kopercie passe-partout. Będą to Twoje dzieła sztuki, przypominające Ci o tym, jaką kobietą jesteś.

W zależności od wybranego pakietu otrzymujesz różną ilość fotografii oraz dodatki:

folio box– eleganckie pudełko chroniące Twoje zdjęcia,
wydruki w dużym formacie oprawione w ramę– mogą one dumnie zawisnąć w ważnych dla Ciebie miejscach, żebyś codziennie patrząc na nie wracała do swojej kobiecości,
video slideshow– nastrojowa prezentacja Twoich fotografii w wersji cyfrowej, którą możesz podzielić się z ważnymi dla Ciebie osobami.

Gwarancja

Jestem przekonana, że sesja zdjęciowa zaprojektowana przeze mnie w wyżej opisany sposób, spełni Twoje oczekiwania. Dlatego jeśli w ciągu 7 dni od dnia sesji zdjęciowej stwierdzisz, że nie jesteś zadowolona z usługi, zwrócę Ci wszystkie pieniądze, które u mnie zainwestowałaś.

Aby skorzystać z tej gwarancji napisz do mnie maila na adres kontakt@martamarciniak.pl.

To Ty decydujesz, jaką siebie chcesz uwiecznić na zdjęciach. Interesują Cię magiczne klimaty i tajemniczość? A może raczej lekkie i radosne kadry? 

Stworzymy takie zdjęcia, na których w pełni będziesz sobą!

Nie czekaj kolejny dzień, tydzień, miesiąc. Jesteś warta tego, by zatrzymać swoją kobiecość TERAZ!

Zarezerwuj termin bezpłatnej i niezobowiązującej konsultacji.